O nas

Mindful Movement

To polska firma, która powstała z miłości do uważności, a także holistycznego podejścia do ciała i ducha. Stworzona przez Kobietę – dla innych Kobiet! Po to, aby inspirować do stworzenia dla siebie życia w duchu slow-life i dzielenia się tym co dobre. 

Mindful Movement to coś więcej niż tylko “chwytliwe” słowa. Pragniemy zaprosić Cię do naszego świata pełnego fascynujących odkryć, gdzie doświadczanie codzienności ma zupełnie inny wymiar, a spełnianie marzeń staje się jak najbardziej realne!

Nasza idea

To przede wszystkim działanie w zgodzie z naszymi wartościami:

autentyczność, naturalność, otwartość, rozwój, równowaga, radość i pełnia życia!  Firma jest zwieńczeniem marzenia – o życiu, które nie przecieka przez palce czy dzieje się jakby obok, ale jest przepełnione uważnością i celebracją prostych chwil

W odpowiedzi na wasze potrzeby, pragniemy krok po kroku rozszerzać gamę naszych produktów, a także stopniowo wprowadzać nowe usługi, tym samym rozwijając się nieustannie. Dlatego, kto wie…?  może już niebawem spotkamy się na herbacie w naszym wymarzonym stacjonarnym miejscu.

Nasze produkty

W naszym sklepie znajdziecie naturalne świece, woski, kadzidła, akcesoria do jogi i medytacji (maty, wałki, poduszki), ceramikę, wyroby z gipsu polimerowego, herbaty, napary, kalendarze, karty rozwojowe, a jako że cenimy sobie nieustanny rozwój, wkrótce również wiele innych cudownych produktów. 

Niektóre są 100% handmade inne produkowane od a-z lokalnie, kolejne dopieszczone pod względem możliwie jak najbardziej ekologicznych rozwiązań, ale wszystkie są tworzone   z miłością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Społeczność

Pragniemy budować piękna relację z naszymi Klientami, aby móc inspirować ich do lepszego życia i dać do tego konkretne narzędzia. Chętnie współpracujemy z różnymi markami, promujemy eventy i dzielimy się tym co dobre, po to, aby tworzyć jak najbardziej wartościową społeczność, które zostanie z nami na dłużej. Chcemy być z Wami w codziennym kontakcie za pośrednictwem naszych social-mediów, a także spotykać się z wami na różnych wydarzeniach! 

Ekologia

Każdy element naszego procesu produkcyjnego jest starannie przemyślany, szkło pochodzi z polskiej huty, drewniane knoty są wykonywane przez lokalnych stolarzy, maty są produkowane w Azji, skąd pochodzi naturalny kauczuk, a my staramy się wybierać najbardziej ekologiczny, dostępny środek transportu.

Dążymy do ograniczenia użycia plastiku na każdym etapie naszej działalności, począwszy od produkcji, przez transport, aż po wysyłkę. Obecnie jedynym plastikowym elementem są opakowania wosków, ale już pracujemy nad lepszym rozwiązaniem.

Dumnie pakujemy nasze produkty w ekologiczne, kartonowe pudełka, chroniąc świece za pomocą bawełnianych woreczków. Każdy detal ma znaczenie, aby zapewnić Ci nie tylko piękne produkty, ale także poczucie, że wspólnie dbamy o naszą planetę.

Wierzymy, że nasze działania w zakresie ochrony środowiska są ważnym krokiem w budowaniu lepszej przyszłości. 

Kto stoi za Mindful Movement? 

Mariola 👋

Założycielka marki

Pomysł na mindful movement kiełkował w mojej głowie od bardzo dawna. 

Zmiany, które postanowiłam wprowadzić w swoim prywatnym życiu nauczyły mnie co tak naprawdę znaczy zatroszczyć się o siebie na każdej płaszczyźnie życia. 

Nie było to łatwe jako mama samodzielnie wychowująca dwoje dzieci, przez wiele lat ignorowałam swoje potrzeby, ale udało się! Powiedziałam głośne “stop!” Porzuciłam stresującą pracę, która wyniszczała mój organizm. Stopniowo wprowadzałam małe, ale świadome zmiany i budowałam nowe, zdrowe nawyki. W moim życiu pojawiła się joga, psychologia, medytacja i mindfulness. Zaczęłam żyć bardziej świadomie i celebrować proste chwile.

Gdy patrzę wstecz, na siebie sprzed kilku lat, jestem dumna z tego, gdzie zaszłam i kim teraz jestem. W uważności, zatrzymaniu i holistycznym podejściu do ciała i ducha odnalazłam jedyny słuszny sposób na przeżycie swojego życia. Teraz marzę o dzieleniu się tym dobrem, szerzeniu doświadczenia slow-life i inspiracji dla innych Kobiet, aby nam wszystkim żyło się po prostu dobrze.

Subskrybuj nasz newsletter